قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از سرویس‌ها و خدمات وب سایت همگام رایانه شکیل

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات همگام رایانه شکیل به دقت ملاحظه فرمایید:

ورود کاربران به وب‏‌سایت شرکت همگام رایانه شکیل و تماس با مرکز پاسخگویی تلفنی شرکت و استفاده از سایر خدمات ارائه شده توسط این شرکت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین همگام رایانه می باشد .

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های همگام رایانه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های شرکت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است .

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات همگام رایانه استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا اقدام به ارسال ایمیل می نمائید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که همگام رایانه به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

توجه داشته باشید که ۱۰۰۰۸۵۹۰ و ۲۰۰۰۸۵۹۰ و ۳۰۰۰۸۵۹۰ شماره‌ هایی است که همگام رایانه از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان همگام رایانه با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام این شرکت است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به pchamgam@gmail.com اطلاع دهید. همچنین این شماره‌ سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه همگام رایانه را به اطلاع کاربران می‌رساند .

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

همگام رایانه به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

همگام رایانه شکیل متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت همگام رایانه ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی http://www.hamgampc.ir وکانال تلگرام hamgamrayane@ و شبکه اینستاگرام hamgampc.ir است. وب سایت همگام رایانه هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.hamgampc.ir ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد..

اصلیت خدمات همگام رایانه شکیل بر اساس خدمات تلفنی می باشد و کاربران برای تماس با این مرکز میتوانند با شماره های ۹۰۹۹۰۷۱۸۶۵ برای شهرستانیها و ۹۰۹۲۳۰۵۹۴۳ برای تهرانیها با هزینه هر دقیقه تماس به ترتیب ۱۵۰۰ و ۱۰۰۰ تومان تماس حاصل نمایند .

محتوا

سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت همگام رایانه تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

© کلیه محتویات سایت همگام رایانه شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت www.hamgampc.ir تعلق دارد.

نمایندگی

همگام رایانه در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی شرکت اطلاع دهید.