طرح رجیستری گوشی های تلفن همراه به‌سادگی نقض شد

طرح رجیستری گوشی های تلفن همراه به‌سادگی نقض شد

طرح رجیستری گوشی های تلفن همراه به‌سادگی نقض شد

مشاوره و پاسخگويي به مشکلات کامپيوتر و حسابداري، تماس از تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۹۴۳ (تهران) و با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۸۶۵ (ساير شهرها)

تخلف بزرگی که در گمرک رخ داد؛ طرح رجیستری به‌سادگی نقض شد!

مهدی محبی رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی،‌ ارتباطی و لوازم جانبی در مصاحبه‌ای اعلام کرد:

اولین تخلف در زمینه رجیستری گوشی‌های تلفن همراه رخ داده است که این تخلف در گمرک بوده و در بخش سامانه ثبت گوشی‌های تلفن همراه مسافری رخ داده است.

وی در پاسخ به سوالی در مورد جزئیات این تخلف گفت:

این تخلف در پی گزارشاتی بود که مردم و شرکت‌ها از عدم همخوانی شماره سریال گوشی‌ها به ما می‌دادند که پس از بررسی‌های انجام شده مشخص شد، تخلفی صورت گرفته است. طبق بررسی‌هایی اکه

انجام دادیم مشخص شد، این تخلف توسط یکی از واردکنندگان غیررسمی رخ داده و به هیچ وجه واردکنندگان رسمی تخلفی انجام نداده‌اند.

محبی در ادامه گفت:

در این تخلف صورت گرفته، بسیاری از موبایل‌ها با مشخصات غیر واقع و با ارزش کمتر از قیمت اصلی در سامانه ثبت مسافری گمرک رجیستر شده که اطلاعات وارد شده کاملا غیر معتبر بوده است.

پس از شناسایی این تخلف طبق هماهنگی با اپراتورها به دلیل دارا بودن شناسه یکتا برای هر گوشی موبایل، قطع کردن این دستگاه‌ها آغاز شده و به هیچ وجه پرداختی آنها بازگردانده نخواهد شد و تمامی

ضرر و زیان این اتفاق بر عهده خود افراد خواهد بود.

رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی،‌ ارتباطی و لوازم جانبی در پایان گفت:

مردم در صورتی که با این موارد روبرو شدند، لطفا هر چه سریع‌تر به تعزیرات و نهادهای مربوطه گزارش دهند تا با ورود به موقع از ضررهای بیشتر جلوگیری شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.